ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Harjumaa

Audentese Spordiklubi

Audentese Spordihall, Tondi 84, Tallinn
Vaata lisainfot

BC STAR

Tallinna Südalinna kool, Liivalaia 23, Tallinn
Kristiine PMM, Sõpruse pst 161, Tallinn
Vaata lisainfot

GAG Korvpalliklubi/Estover

Gustav Adolfi Gümnaasium, Suur-Kloostri 7, Tallinn
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
Vaata lisainfot

Haabersti SK

Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Järveotsa tee 31, Tallinn
Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50, Tallinn
Vaata lisainfot

Keila Korvpallikool

Keila Tervisekeskus, Paldiski mnt 17, Keila
Saue Gümnaasium, Nurmesalu 9, Saue
Vasalemma Põhikooli Spordihoone, Lemmaru küla
Padise Põhikooli Spordihoone, Padise
Vaata lisainfot

Kesklinna Korvpalliklubi/Estover

Kadrioru Saksa Gümnaasium, Oru. Gonsiori 38, Tallinn
Kadrioru Saksa Gümnaasium, Mäe. Kivimurru 9, Tallinn
Tallinna Ühisgümnaasium, Pärnu mnt. 71, Tallinn
Tallinna Spordihall, Herne 30, Tallinn
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
Pirita Majandusgümnaasium, Metsavahi tee 19, Pirita
Gustav Adolfi Gümnaasium, Suur-Kloostri 7, Tallinn
Karulaugu Spordikeskus, Karulaugu tee 13, Viimsi
Vaata lisainfot

KK Rae Koss

Jüri Spordihoone, Laste 3, Jüri
Järveküla Spordihoone, Reti tee 20, Peetri
Kindluse Spordihoone, Roheluse tee 4, Järveküla
Lagedi Spordihoone, Kooli tn 18, Lagedi
Vaata lisainfot

KK Viimsi/Estover

Karulaugu Spordikeskus, Karulaugu tee 13, Haabneeme
Viimsi Staadion, Karulaugu tee 15, Haabneeme
Viimsi Kooli välisväljakud, Randvere tee 8, Haabneeme
Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere
Püünsi Kool, Kooli tee 33, Püünsi
Pirita MG, Metsavahi tee 19, Pirita
Merivälja Kool, Heki tee 16, Merivälja
Vaata lisainfot

Lahemaa Korvpalliklubi

Kiiu lasteaed, Aia 2, Kiiu
Kolga lasteaed, Saalimäe tee 1, Kolga
Kolga Põhikool, Kolga
Vaata lisainfot

Saku KK

Saku Spordikeskus, Tallinna mnt. 10, Saku
Vaata lisainfot

Siili Palliklubi

Kristiine PMM, Sõpruse pst 161, Tallinn
Vaata lisainfot

SK Nord/Cramo

Nord Spordihoone, Tervise 21, Tallinn
Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50, Tallinn
Nõmme Gümnaasium, Raudtee 73, Tallinn
Pääsküla Kool, Vikerkaare 10, Tallinn
Pelgulinna Gümnaasium, Mulla 7, Tallinn
Ehte Gümnaasium, Ehtne Tänav 9, Tallinn
Mustamäe Gümnaasium, Keskuse 18, Tallinn
Arte Gümnaasium, E. Vilde tee 62, Tallinn
Tallinna Saksa Gümnaasium, J. Sütiste tee 20, Tallinn
Veskimöldre Kool, Veskirahva pst 21, Tallinn
Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn
Tallinna Tehnika Gümnaasium, Sõpruse pst 187, Tallinn
Vaata lisainfot

Spordiklubi RIM

Õismäe Spordihall, Õismäe tee 177, Tallinn
RAM Kool, Vabaõhumuuseumi tee 8, Tallinn
TTÜ Spordihoone, Männiliiva tänav 7, Tallinn
32. Keskkoool, Kiili 10, Tallinn
Laagri Kool, Veskitammi 22, Laagri
Rännaku Lasteaed, Rännaku puiestee 28, Tallinn
Vaata lisainfot

Tallinna Spordiakadeemia KALEV

Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28, Tallinn
Lasnamäe Sportmängude Maja, Jaan Koorti 25, Tallinn
Linnamäe Vene Lütseum, Läänemere tee 31, Tallinn
Tallinna Spordihall, Herne 30, Tallinn
Mustjõe Gümnaasium, Paldiski mnt 83, Tallinn
Lasnamäe Kergejõustiku Hall, Punane 45, Tallinn
Vaata lisainfot

Taltech/Altius

Play Arena, Punane 6, Tallinn
Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe tee 132, Tallinn
Lasnamäe Gümnaasium, Pae 59, Tallinn
Lasnamäe Vene Gümnaasium, Koorti 23, Tallinn
Kallavere Keskkool, Noorte 5, Maardu
Vaata lisainfot

Taltech/NEWOX SK

Lasnamäe Sportmängude Maja, Jaan Koorti 25, Tallinn
Vaata lisainfot

Taltech/Tabasalu Palliklubi

Tabasalu ÜG, Kooli 9, Tabasalu
Muraste Kool, Lee tee 9, Muraste
Harkujärve Kool, Jaan Ventri tee 2, Harkujärve
Vääna Mõisakool, Väänamõisa tee 1, Vääna Küla
Vääna Jõesuu Kool, Hiie tee 21, Vääna-Jõesuu
Vaata lisainfot

TTÜ Korvpallikool

Kesklinn
Mustamäe
Nõmme
Haabersti
Rocca al Mare
Lasnamäe
Tabasalu
Harku Järve
Vääna-Jõesuu
Laagri
Vaata lisainfot
Sünnipäevad
Täna, 21. september
Kristjan Karm (40)
Ermil Kuldkepp (61)
Andre Pärn (44)
Sonata Eliis Timofejeva (20)
Homme, 22. september
Remi Aare (42)
Heigo Erm (41)
Jaak Hubelmann (66)
Margus Jaago (58)
Sulge

Ülekanded