ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
064 L 22.01.2022 Tartu Kalev TalTech BS/Altius #edasi lükatud Põhiturniir
065 L 22.01.2022 11:00 Rapla Korvpallikool 95:33 PÄRNU SPORDIKOOL Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
066 L 22.01.2022 13:15 SK Nord Aid/Cramo Audentese Spordiklubi/Siili PK Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
063 L 15.01.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL 47:51 SK Nord Aid/Cramo Pärnu Spordihall Põhiturniir
062 L 15.01.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK 85:26 Tartu Kalev Kristiine spordimaja Põhiturniir
061 L 15.01.2022 16:00 Audentese Spordiklubi 90:73 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
059 L 08.01.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK 78:29 TalTech BS/Altius Kristiine spordimaja Põhiturniir
060 L 04.12.2021 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL 61:38 Tartu Kalev Pärnu Spordihall Põhiturniir
056 L 27.11.2021 13:15 SK Nord Aid/Cramo 64:72 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
055 L 27.11.2021 16:00 Audentese Spordiklubi 60:90 Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
057 L 27.11.2021 16:00 TalTech BS/Altius 66:74 PÄRNU SPORDIKOOL Play Arena Põhiturniir
052 P 14.11.2021 SK Nord Aid/Cramo Audentese Spordiklubi #edasi lükatud Põhiturniir
054 L 13.11.2021 11:00 Rapla Korvpallikool 83:18 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
053 L 13.11.2021 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK 83:34 PÄRNU SPORDIKOOL Kristiine spordimaja Põhiturniir
050 L 06.11.2021 11:30 Tartu Kalev 48:110 SK Nord Aid/Cramo Turu tn spordihoone Põhiturniir
051 L 06.11.2021 16:00 TalTech BS/Altius 41:59 Rapla Korvpallikool Play Arena Põhiturniir
049 L 06.11.2021 17:30 Audentese Spordiklubi 77:57 PÄRNU SPORDIKOOL Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
047 P 17.10.2021 15:30 SK Nord Aid/Cramo 43:47 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
048 L 16.10.2021 11:00 Rapla Korvpallikool 55:66 Audentese Spordiklubi/Siili PK Rapla Korvpallikool Põhiturniir
046 L 16.10.2021 13:00 Tartu Kalev 32:107 Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone Põhiturniir
044 L 02.10.2021 13:00 Tartu Kalev 34:128 Audentese Spordiklubi/Siili PK Turu tn spordihoone Põhiturniir
045 L 02.10.2021 13:30 SK Nord Aid/Cramo 83:34 PÄRNU SPORDIKOOL Tallinna Pääsküla Kool Põhiturniir
043 L 02.10.2021 16:00 TalTech BS/Altius 58:69 Audentese Spordiklubi Play Arena Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Homme, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine