ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
064 L 22.01.2022 Tartu Kalev TalTech BS/Altius #edasi lükatud Põhiturniir
066 L 22.01.2022 13:15 SK Nord Aid/Cramo Audentese Spordiklubi/Siili PK Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
058 L 05.02.2022 11:00 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Põhiturniir
069 L 12.02.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK Rapla Korvpallikool Kristiine spordimaja Põhiturniir
067 L 12.02.2022 16:00 Audentese Spordiklubi Tartu Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
068 L 12.02.2022 16:00 TalTech BS/Altius SK Nord Aid/Cramo Play Arena Põhiturniir
071 L 26.02.2022 SK Nord Aid/Cramo Tartu Kalev Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
070 L 26.02.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi Pärnu Spordihall Põhiturniir
072 L 26.02.2022 12:30 Rapla Korvpallikool TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool Põhiturniir
074 L 12.03.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi/Siili PK Pärnu Spordihall Põhiturniir
075 L 12.03.2022 13:00 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
073 L 12.03.2022 16:00 Audentese Spordiklubi SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
077 L 26.03.2022 11:00 Rapla Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Rapla Korvpallikool Põhiturniir
078 L 26.03.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall Põhiturniir
076 L 26.03.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK Audentese Spordiklubi Kristiine spordimaja Põhiturniir
081 L 02.04.2022 13:00 Tartu Kalev PÄRNU SPORDIKOOL Turu tn spordihoone Põhiturniir
079 L 02.04.2022 16:00 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
080 L 02.04.2022 16:00 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi/Siili PK Play Arena Põhiturniir
083 L 09.04.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall Põhiturniir
084 L 09.04.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK SK Nord Aid/Cramo Kristiine spordimaja Põhiturniir
082 L 09.04.2022 16:00 TalTech BS/Altius Tartu Kalev Play Arena Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Homme, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine