ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
042 P 16.01.2022 TalTech BS/Altius 0:20 TSA Kalev Lasnamäe Gümnaasium Põhiturniir
045 P 16.01.2022 10:30 TalTech BS/Altius 37:62 SK Nord/Cramo Lasnamäe Gümnaasium Põhiturniir
010 P 16.01.2022 11:00 Abja Korvpalliklubi 17:89 Rapla Korvpallikool Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
024 P 16.01.2022 11:00 Keila Korvpallikool 85:37 BC STAR/Westholm Keila Tervisekeskus Põhiturniir
044 P 16.01.2022 12:00 Audentese Spordiklubi 89:42 TSA Kalev Lasnamäe Gümnaasium Põhiturniir
013 P 16.01.2022 13:00 Abja Korvpalliklubi 37:70 Tartu Kalev Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
043 P 16.01.2022 14:00 Audentese Spordiklubi 92:43 SK Nord/Cramo Lasnamäe Gümnaasium Põhiturniir
012 P 16.01.2022 14:30 PÄRNU SPORDIKOOL 54:52 Rapla Korvpallikool Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
011 P 16.01.2022 16:30 PÄRNU SPORDIKOOL 64:44 Tartu Kalev Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
029 P 28.11.2021 11:00 Rapla Korvpallikool 50:89 TSA Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
033 P 28.11.2021 11:00 Keila Korvpallikool 60:77 PÄRNU SPORDIKOOL Keila Tervisekeskus Põhiturniir
030 P 28.11.2021 12:30 Tartu Kalev 34:32 SK Nord/Cramo Rapla Korvpallikool Põhiturniir
034 P 28.11.2021 12:30 BC STAR/Westholm 46:49 Abja Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus Põhiturniir
050 P 28.11.2021 13:00 Audentese Spordiklubi 76:29 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
031 P 28.11.2021 15:30 Tartu Kalev 28:94 TSA Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
035 P 28.11.2021 15:30 BC STAR/Westholm 19:91 PÄRNU SPORDIKOOL Keila Tervisekeskus Põhiturniir
032 P 28.11.2021 17:00 Rapla Korvpallikool 95:28 SK Nord/Cramo Rapla Korvpallikool Põhiturniir
036 P 28.11.2021 17:00 Keila Korvpallikool 88:36 Abja Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus Põhiturniir
039 P 21.11.2021 10:00 Keila Korvpallikool 27:51 Rapla Korvpallikool Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
040 P 21.11.2021 11:30 BC STAR/Westholm 24:53 Tartu Kalev Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
037 P 21.11.2021 14:00 Rapla Korvpallikool 99:13 BC STAR/Westholm Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
038 P 21.11.2021 15:30 Keila Korvpallikool 45:56 Tartu Kalev Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
046 L 13.11.2021 11:00 TalTech BS/Altius 54:20 BC STAR/Westholm Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
047 L 13.11.2021 12:30 Audentese Spordiklubi 49:42 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
048 L 13.11.2021 14:00 BC STAR/Westholm 43:79 Audentese Spordiklubi Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
049 L 13.11.2021 15:30 Keila Korvpallikool 37:44 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
025 P 07.11.2021 11:30 PÄRNU SPORDIKOOL 48:93 Audentese Spordiklubi Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
023 P 07.11.2021 12:00 TSA Kalev 92:29 SK Nord/Cramo Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
027 P 07.11.2021 13:00 Abja Korvpalliklubi 29:84 Audentese Spordiklubi Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
028 P 07.11.2021 14:30 PÄRNU SPORDIKOOL 69:35 TalTech BS/Altius Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
026 P 07.11.2021 16:30 Abja Korvpalliklubi 36:43 TalTech BS/Altius Abja Tervise- ja Spordikeskus Põhiturniir
018 P 10.10.2021 10:30 SK Nord/Cramo 58:43 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
019 P 10.10.2021 10:30 TSA Kalev 134:16 BC STAR/Westholm Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
006 P 10.10.2021 12:00 Tartu Kalev 43:78 Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone Põhiturniir
022 P 10.10.2021 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL 72:36 Abja Korvpalliklubi Pärnu Spordihall Põhiturniir
007 P 10.10.2021 13:30 Rapla Korvpallikool 64:26 TalTech BS/Altius Turu tn spordihoone Põhiturniir
020 P 10.10.2021 13:30 TSA Kalev 20:0 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
021 P 10.10.2021 13:30 SK Nord/Cramo 100:19 BC STAR/Westholm Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
008 P 10.10.2021 16:30 Rapla Korvpallikool 60:77 Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone Põhiturniir
009 P 10.10.2021 18:00 Tartu Kalev 60:40 TalTech BS/Altius Turu tn spordihoone Põhiturniir
014 P 03.10.2021 12:00 TSA Kalev 67:23 PÄRNU SPORDIKOOL Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
015 P 03.10.2021 13:30 SK Nord/Cramo 74:18 Abja Korvpalliklubi Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
005 P 03.10.2021 15:00 Rapla Korvpallikool 80:42 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
016 P 03.10.2021 16:00 SK Nord/Cramo 38:52 PÄRNU SPORDIKOOL Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
017 P 03.10.2021 17:30 TSA Kalev 105:20 Abja Korvpalliklubi Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Homme, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine