ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
019 T 07.12.2021 18:30 A4 Haldus Alexela/Mediq Eesti Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
009 K 08.12.2021 20:40 BC Torm A4 Haldus Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
025 P 12.12.2021 BC Torm Alexela/Mediq Eesti Põhiturniir
026 P 12.12.2021 IBIS Tallinn/Hausers TalTech BS/TSK/FENSTER Põhiturniir
027 P 12.12.2021 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Keila KK Põhiturniir
028 P 12.12.2021 KK Viimsi A4 Haldus Põhiturniir
029 P 19.12.2021 TalTech BS/TSK/FENSTER BC Torm Põhiturniir
030 P 19.12.2021 Keila KK Alexela/Mediq Eesti Põhiturniir
031 P 19.12.2021 A4 Haldus IBIS Tallinn/Hausers Põhiturniir
032 P 19.12.2021 KK Viimsi Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Põhiturniir
034 P 16.01.2022 A4 Haldus TalTech BS/TSK/FENSTER Põhiturniir
035 P 16.01.2022 KK Viimsi Alexela/Mediq Eesti Põhiturniir
036 P 16.01.2022 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK IBIS Tallinn/Hausers Põhiturniir
037 P 23.01.2022 A4 Haldus BC Torm Põhiturniir
038 P 23.01.2022 KK Viimsi Keila KK Põhiturniir
039 P 23.01.2022 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK TalTech BS/TSK/FENSTER Põhiturniir
040 P 23.01.2022 IBIS Tallinn/Hausers Alexela/Mediq Eesti Põhiturniir
041 P 30.01.2022 BC Torm KK Viimsi Põhiturniir
042 P 30.01.2022 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK A4 Haldus Põhiturniir
043 P 30.01.2022 IBIS Tallinn/Hausers Keila KK Põhiturniir
044 P 30.01.2022 Alexela/Mediq Eesti TalTech BS/TSK/FENSTER Põhiturniir
045 P 13.02.2022 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK BC Torm Põhiturniir
046 P 13.02.2022 IBIS Tallinn/Hausers KK Viimsi Põhiturniir
047 P 13.02.2022 Alexela/Mediq Eesti A4 Haldus Põhiturniir
048 P 13.02.2022 TalTech BS/TSK/FENSTER Keila KK Põhiturniir
049 P 20.02.2022 BC Torm IBIS Tallinn/Hausers Põhiturniir
050 P 20.02.2022 Alexela/Mediq Eesti Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Põhiturniir
051 P 20.02.2022 TalTech BS/TSK/FENSTER KK Viimsi Põhiturniir
052 P 20.02.2022 Keila KK A4 Haldus Põhiturniir
053 P 27.02.2022 Alexela/Mediq Eesti BC Torm Põhiturniir
054 P 27.02.2022 TalTech BS/TSK/FENSTER IBIS Tallinn/Hausers Põhiturniir
055 P 27.02.2022 Keila KK Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Põhiturniir
056 P 27.02.2022 A4 Haldus KK Viimsi Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mariel Gregor (41)
Mihkel Kirves (25)
Rene Rooneem (31)
Raigo Sooär (37)
Viktor Viktorov (69)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (41)
Tanel Pastarus (41)
Ester Sädemets-Johanson (69)
Sulge

Ülekanded