ONLINE mängud
6.-7. klassi poiste turniiri esikolmik. Foto: basket3x3.ee

Koolinoorte Sportland 3x3 korvpallisarja avavõistlus peeti Harjumaal

14.10.2021

Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpalliliidu Sportland 3x3 korvpallisarja avaetapil Jüri spordihoones osalesid 76 Harjumaa koolide õpilast.

12 võistkonna osavõtul peetud 6.–7. klasside turniiri finaalis alistas Saku gümnaasiumi I võistkond Järveküla kooli 17:6. Kolmandaks tuli Laagri kool, kes oli Saue gümnaasiumist parem 22:14, kirjutas basket3x3.ee.

8 võistkonna osavõtul toimunud 1.–5. klasside turniiri finaalis alistas Kiili gümnaasiumi I võistkond Jüri gümnaasiumi II esinduse 10:7. Kolmanda koha sai Kiili gümnaasiumi II 11:5 võiduga Saku gümnaasiumi II üle. Kokku peeti turniiril 42 mängu.

Sportland 3x3 korvpallisarja järgmised etapid on kavas läbi viia 19. oktoobril Pärnu spordihallis Pärnumaa koolide ja 22. oktoobril Sõle spordihoones Tallinna koolide õpilastele.

Sportland 3x3 korvpallisari on üle-eestiline võistlussari 1.7. klassi õpilastele. Iga maakonna etapi kaks paremat võistkonda igast võistlusklassist pääsevad märtsi lõpus toimuvale finaaletapile.

Võistluste info asub Eesti Koolispordi Liidu 3x3 korvpalli lehel, võistkonna registreerimiseks võtke ühendust: robin@koolisport.ee

Eesti 3x3 korvpalli peatreener Siim Raudla rääkis koolinoortele 3x3 korvpalli eripärast ning näitas koos Eesti U18 3x3 koondiste mängijatega ühte Eesti koondiste rünnakulahendust.