ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
063 L 22.01.2022 15:30 SK Nord Aid/Cramo 2 KK Pärnu Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
064 L 22.01.2022 16:30 KK Pärnu Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
065 L 22.01.2022 17:30 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 SK Nord Aid/Cramo 2 Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
046 P 23.01.2022 10:00 Rapla Korvpallikool KK Viimsi U11 Rapla Kesklinna Kool Põhiturniir
047 P 23.01.2022 11:00 KK Viimsi U11 SK Nord Aid/Cramo I Rapla Kesklinna Kool Põhiturniir
055 P 23.01.2022 11:00 Keila Korvpallikool Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Keila Kooli Pargimaja Põhiturniir
060 P 23.01.2022 11:00 Kohila SK Paide/Türi KK7 Kohila Spordihoone Põhiturniir
048 P 23.01.2022 12:00 SK Nord Aid/Cramo I Rapla Korvpallikool Rapla Kesklinna Kool Põhiturniir
053 P 23.01.2022 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL Tartu Ülikooli KK Pantrid Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
056 P 23.01.2022 12:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II Tartu Kalevi Palliklubi Keila Kooli Pargimaja Põhiturniir
061 P 23.01.2022 12:00 Paide/Türi KK7 TalTech BS/Altius Kohila Spordihoone Põhiturniir
050 P 23.01.2022 13:00 Lääne-Harju Korvpallikool PÄRNU SPORDIKOOL Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
057 P 23.01.2022 13:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Tartu Kalevi Palliklubi Keila Kooli Pargimaja Põhiturniir
062 P 23.01.2022 13:00 TalTech BS/Altius Kohila SK Kohila Spordihoone Põhiturniir
054 P 23.01.2022 14:00 Tartu Ülikooli KK Pantrid Lääne-Harju Korvpallikool Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
058 P 23.01.2022 14:00 Keila Korvpallikool Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II Keila Kooli Pargimaja Põhiturniir
059 P 23.01.2022 15:00 Tartu Kalevi Palliklubi Keila Korvpallikool Keila Kooli Pargimaja Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Homme, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine