ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
063 L 22.01.2022 15:30 SK Nord Aid/Cramo 2 KK Pärnu Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
064 L 22.01.2022 16:30 KK Pärnu Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
065 L 22.01.2022 17:30 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 SK Nord Aid/Cramo 2 Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
022 P 05.12.2021 10:00 Tartu Ülikooli KK Pantrid 107:8 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
023 P 05.12.2021 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II 24:57 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
037 P 05.12.2021 11:00 Paide/Türi KK7 31:66 Tartu Kalevi Palliklubi Türi Spordihoone Põhiturniir
024 P 05.12.2021 12:00 KK HITO/BC Karjamaa 49:39 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
039 P 05.12.2021 12:00 Tartu Kalevi Palliklubi 45:70 KK Pärnu Türi Spordihoone Põhiturniir
025 P 05.12.2021 13:00 Tartu Ülikooli KK Pantrid 119:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
038 P 05.12.2021 13:00 KK Pärnu 81:18 Paide/Türi KK7 Türi Spordihoone Põhiturniir
026 P 05.12.2021 14:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II 48:27 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
027 P 05.12.2021 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 29:106 Tartu Ülikooli KK Pantrid Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
028 L 04.12.2021 11:00 Keila Korvpallikool 50:47 SK Nord Aid/Cramo 2 Keila Kooli võimla Põhiturniir
040 L 04.12.2021 11:00 Rapla Korvpallikool 43:65 Kohila SK Rapla Korvpallikool Põhiturniir
029 L 04.12.2021 12:00 KK Viimsi U11 62:63 TSA Kalev Keila Kooli võimla Põhiturniir
034 L 04.12.2021 12:00 SK Nord Aid/Cramo I 55:46 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
041 L 04.12.2021 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL 37:44 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 Rapla Korvpallikool Põhiturniir
030 L 04.12.2021 13:00 SK Nord Aid/Cramo 2 43:77 KK Viimsi U11 Keila Kooli võimla Põhiturniir
035 L 04.12.2021 13:00 TalTech BS/Altius Lääne-Harju Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
042 L 04.12.2021 13:00 Kohila SK 66:25 PÄRNU SPORDIKOOL Rapla Korvpallikool Põhiturniir
031 L 04.12.2021 14:00 Keila Korvpallikool 49:64 TSA Kalev Keila Kooli võimla Põhiturniir
036 L 04.12.2021 14:00 Lääne-Harju Korvpallikool 28:80 SK Nord Aid/Cramo I Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
043 L 04.12.2021 14:00 Rapla Korvpallikool 55:34 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 Rapla Korvpallikool Põhiturniir
032 L 04.12.2021 15:00 TSA Kalev 53:52 SK Nord Aid/Cramo 2 Keila Kooli võimla Põhiturniir
044 L 04.12.2021 15:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 28:67 Kohila SK Rapla Korvpallikool Põhiturniir
033 L 04.12.2021 16:00 KK Viimsi U11 68:63 Keila Korvpallikool Keila Kooli võimla Põhiturniir
045 L 04.12.2021 16:00 PÄRNU SPORDIKOOL 43:67 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool Põhiturniir
007 P 31.10.2021 11:00 KK Viimsi U11 48:66 TSA Kalev Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
013 P 31.10.2021 11:00 Paide/Türi KK7 33:54 PÄRNU SPORDIKOOL Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
014 P 31.10.2021 11:00 KK Pärnu 0:20 Tartu Ülikooli KK Pantrid Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
008 P 31.10.2021 12:00 TalTech BS/Altius 29:58 Kohila SK Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
015 P 31.10.2021 12:15 KK Pärnu 0:20 Paide/Türi KK7 Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
016 P 31.10.2021 12:15 Tartu Ülikooli KK Pantrid 107:17 PÄRNU SPORDIKOOL Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
009 P 31.10.2021 13:00 TSA Kalev 88:25 TalTech BS/Altius Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
017 P 31.10.2021 13:30 Paide/Türi KK7 16:132 Tartu Ülikooli KK Pantrid Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
018 P 31.10.2021 13:30 PÄRNU SPORDIKOOL 20:0 KK Pärnu Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
010 P 31.10.2021 14:00 KK Viimsi U11 43:65 Kohila SK Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
011 P 31.10.2021 15:00 Kohila SK 56:57 TSA Kalev Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
012 P 31.10.2021 16:00 TalTech BS/Altius 41:56 KK Viimsi U11 Forus Spordikeskus Viimsi Põhiturniir
019 L 30.10.2021 11:00 Lääne-Harju Korvpallikool 29:80 SK Nord Aid/Cramo 2 Laulasmaa Põhikooli spordihoone Põhiturniir
020 L 30.10.2021 12:00 SK Nord Aid/Cramo 2 85:38 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 Laulasmaa Põhikooli spordihoone Põhiturniir
021 L 30.10.2021 13:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 62:42 Lääne-Harju Korvpallikool Laulasmaa Põhikooli spordihoone Põhiturniir
001 L 30.10.2021 14:00 KK HITO/BC Karjamaa 31:55 SK Nord Aid/Cramo I Jõhvi Spordihall Põhiturniir
002 L 30.10.2021 14:00 Keila Korvpallikool 68:70 Tartu Kalevi Palliklubi Jõhvi Spordihall Põhiturniir
003 L 30.10.2021 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 56:41 Keila Korvpallikool Jõhvi Spordihall Põhiturniir
004 L 30.10.2021 15:00 Tartu Kalevi Palliklubi 44:82 SK Nord Aid/Cramo I Jõhvi Spordihall Põhiturniir
005 L 30.10.2021 16:00 Tartu Kalevi Palliklubi 39:75 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall Põhiturniir
006 L 30.10.2021 16:00 SK Nord Aid/Cramo I 69:49 Keila Korvpallikool Jõhvi Spordihall Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Homme, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine