ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

EKR 3

 

Eriala tasemekoolitus on üheks eelduseks EKR 3 treenerikutse taotlemisel (lisaks EKR 3 üldainete koolitus ja esmaabi koolitus).

 

Koolituse tulemusena saab osaleja esmased teadmised treeneritööst ning omandab oskused korvpalli põhioskuste õpetamiseks algõppe tasemel.

 

EKR 3 eriala tasemekoolitus ajakava 2021. a

 

16.oktoober

 

10.30 – 11.00 Sissejuhatus – Indrek Visnapuu (teoreetiline)

11.00 – 12.00 Treeneri roll – Gerd Kanter (teoreetiline)

12.15 – 13.45 Treeningu ülesehitus – Indrek Visnapuu (teoreetiline)

14.15 – 15.00 Treeningsaali kasutus – Indrek Visnapuu (praktiline)

15.15 – 17.30 Põhioskused (asend, liikumistehnikad, jalgade töö)– Toomas Annuk (praktiline)
 

17.oktoober

 

10.00 – 10.45 Korvpalli olemus (väärtused, nõudmised mängijale) – Gert Kullamäe (teoreetiline)

11.00 – 11.45 Mõisted / reeglid – Indrek Visnapuu (teoreetiline + praktiline)

12.00 – 14.15 Ründemäng: mäng pallita – Kris Killing (praktiline)
 

Kodutöö – treeningtunni plaani koostamine


6.november

 

10.30 – 12.45 Ründemäng: palli hoie + söötmine/püüdmine – Martin Rausberg (praktiline)

13.15 – 16.15 Ründemäng: visketehnika + korvialused visked – Rauno Pehka (praktiline)
 

7.november

 

10.00 – 12.15 Ründemäng: põrgatamine – Rauno Pehka (praktiline)

12.45 – 15.00 Ründemäng: 1 x 1 paigalt/söödu pealt – Marko Parkonen (praktiline)

Treeningute vaatlus

 

11.detsember

 

10.30 – 13.30 Kehalised võimed: sissejuhatus – Martin Vahimets (praktiline)

14.00 – 16.15 Korvpalli juurdeviivad mängud – Raido Rebane (praktiline)
 

12.detsember

 

10.00 – 11.30 Kaitsemäng: asend, jalgade töö – Indrek Visnapuu (praktiline)

12.00 – 15.00 Kaitsemäng: 1 x 1 palliga, pallita – Brett Nõmm (praktiline)

 

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mariel Gregor (41)
Mihkel Kirves (25)
Rene Rooneem (31)
Raigo Sooär (37)
Viktor Viktorov (69)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (41)
Tanel Pastarus (41)
Ester Sädemets-Johanson (69)
Sulge

Ülekanded