ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
402 T 18.05.2021 18:30 G4S Noorteliiga Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
012 T 18.05.2021 18:30 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
202 T 18.05.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tamsalu Los Toros/TALTECH Forus Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
204 T 18.05.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus KA Tallinna Kalev/TSK Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
203 T 18.05.2021 19:30 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
208 N 20.05.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
401 N 20.05.2021 19:00 Eesti Maaülikool/Skarcon SK Nord Aid/Cramo Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
205 N 20.05.2021 19:30 Tartu Ülikool II Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
206 R 21.05.2021 18:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH KK Viimsi/Noto Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
207 R 21.05.2021 19:30 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
035 L 22.05.2021 16:00 Narva PSK Audentese Spordiklubi Narva Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
209 E 24.05.2021 18:00 Kadrina Karud Tartu Ülikool II Kadrina Spordikeskus
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
404 E 24.05.2021 18:00 SK Nord Aid/Cramo G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
210 T 25.05.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tamsalu Los Toros/TALTECH Forus Spordikeskus
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
212 T 25.05.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus KA Tallinna Kalev/TSK Jüri Spordihoone
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
211 T 25.05.2021 19:30 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
403 T 25.05.2021 19:30 Keila Korvpallikool Eesti Maaülikool/Skarcon Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
405 N 27.05.2021 19:00 Eesti Maaülikool/Skarcon G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
406 R 28.05.2021 19:30 Keila Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
Sünnipäevad
Täna, 18. mai
Marek Aun (38)
Peep Jalakas (36)
Kaarel Koolman (33)
Valmo Kriisa (47)
Marii-Heleen Penu (25)
Indrek Ruut (48)
Madis Soodla (24)
Ivar Tulit (33)
Homme, 19. mai
Tarmo Hein (39)
Johan Kärp (49)
Andrus Lamp (61)
Tormi Niits (23)
Merilin Oidjärv (25)
Marii Pilv (29)
Kaivo Pullisaar (33)
Rando Reining (46)
Doris Reva (37)
Riho Rõõmus (43)
Sulge

Ülekanded