ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
803 P 08.05.2022 12:00 KK HITO/BC Karjamaa 76:83 Jõhvi Kossutiim Narva Spordikeskus Finaalturniir
804 P 08.05.2022 14:00 BK Narva 72:67 Tööriistamarket/Lüganuse Narva Spordikeskus Finaalturniir
802 L 07.05.2022 14:00 BK Narva 85:71 Jõhvi Kossutiim Narva Spordikeskus Finaalturniir
801 L 07.05.2022 16:00 Tööriistamarket/Lüganuse 98:76 KK HITO/BC Karjamaa Narva Spordikeskus Finaalturniir
203 L 23.04.2022 KK HITO/BC Karjamaa 20:0 Enteh Kohtla-Järve spordikeskus Play-off
204 L 23.04.2022 15:00 Jõhvi Kossutiim 71:65 Sillamäe SK Jõhvi Spordihall Play-off
201 P 17.04.2022 14:00 Enteh 51:89 KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Play-off
202 L 09.04.2022 12:30 Sillamäe SK 67:72 Jõhvi Kossutiim Sillamäe spordihoone Play-off
033 L 02.04.2022 16:00 BK Narva 87:59 Enteh Narva Spordikeskus Põhiturniir
032 R 01.04.2022 19:30 KK HITO/BC Karjamaa 102:72 Tööriistamarket/Lüganuse Maidla Kooli sph Põhiturniir
034 P 27.03.2022 14:00 Jõhvi Kossutiim 81:64 Sillamäe SK Jõhvi Spordihall Põhiturniir
028 L 26.03.2022 12:30 Sillamäe SK 81:89 KK HITO/BC Karjamaa Sillamäe spordihoone Põhiturniir
031 L 26.03.2022 14:30 Jõhvi Kossutiim 69:83 BK Narva Jõhvi Spordihall Põhiturniir
030 L 26.03.2022 16:30 Enteh 39:102 Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve SK sph Põhiturniir
027 T 22.03.2022 19:30 KK HITO/BC Karjamaa 74:60 Jõhvi Kossutiim Maidla Kooli sph Põhiturniir
025 P 13.03.2022 12:00 Tööriistamarket/Lüganuse 77:68 Sillamäe SK Maidla Kooli sph Põhiturniir
026 L 12.03.2022 12:30 Sillamäe SK 58:52 Enteh Sillamäe spordihoone Põhiturniir
029 L 12.03.2022 18:30 Tööriistamarket/Lüganuse 93:79 BK Narva Maidla Kooli sph Põhiturniir
024 P 27.02.2022 14:00 Enteh 55:64 Jõhvi Kossutiim Kohtla-Järve SK sph Põhiturniir
023 P 06.02.2022 14:00 Jõhvi Kossutiim 53:64 Tööriistamarket/Lüganuse Jõhvi Spordihall Põhiturniir
022 P 06.02.2022 14:30 BK Narva 88:68 KK HITO/BC Karjamaa Narva Spordikeskus Põhiturniir
021 P 30.01.2022 14:30 BK Narva 89:70 Sillamäe SK Narva Spordikeskus Põhiturniir
019 L 22.01.2022 12:30 Sillamäe SK 57:52 Jõhvi Kossutiim Sillamäe spordihoone Põhiturniir
020 P 16.01.2022 13:00 KK HITO/BC Karjamaa 79:59 Enteh Maidla Kooli sph Põhiturniir
014 P 12.12.2021 12:00 KK HITO/BC Karjamaa 76:80 Sillamäe SK Kohtla-Järve SK sph Põhiturniir
017 L 11.12.2021 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 91:89 KK HITO/BC Karjamaa Maidla Kooli sph Põhiturniir
018 L 04.12.2021 14:00 Enteh 60:76 BK Narva Kohtla-Järve SK sph Põhiturniir
016 P 28.11.2021 13:00 Tööriistamarket/Lüganuse 85:37 Enteh Maidla Kooli sph Põhiturniir
015 L 27.11.2021 18:00 BK Narva 104:68 Jõhvi Kossutiim Narva Spordikeskus Põhiturniir
013 L 20.11.2021 18:00 BK Narva 90:75 Tööriistamarket/Lüganuse Narva, Energia SK Põhiturniir
008 P 07.11.2021 14:00 Jõhvi Kossutiim 77:67 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall Põhiturniir
007 L 06.11.2021 14:00 Enteh 51:58 Sillamäe SK Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
006 P 17.10.2021 14:00 Jõhvi Kossutiim 93:43 Enteh Jõhvi Spordihall Põhiturniir
005 L 16.10.2021 12:30 Sillamäe SK 54:81 Tööriistamarket/Lüganuse Sillamäe spordihoone Põhiturniir
003 L 02.10.2021 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 82:85 BK Narva Maidla Kooli sph Põhiturniir
004 L 02.10.2021 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 87:65 Jõhvi Kossutiim Maidla Kooli sph Põhiturniir
002 P 19.09.2021 14:00 Enteh 51:93 KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
001 L 18.09.2021 12:30 Sillamäe SK 52:80 BK Narva Sillamäe spordihoone Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. juuni
Rashid Abeljanov (68)
Margus Kastein (51)
Madis Purde (40)
Sten Suurmäe (32)
Õie Tsipp (68)
Marek Vinni (37)
Homme, 27. juuni
Tom Kaldre (24)
Toivo Ratassepp (68)
Heiki Rits (52)
Tõnis Siir (61)
Alvar Tiisler (29)
Esko Tõnisson (38)
Egert Väinaste (40)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa