ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
021 L 22.01.2022 KK Viimsi U13 Must Keila Korvpallikool #edasi lükatud PU13-klassi EMV
064 L 22.01.2022 Tartu Kalev TalTech BS/Altius #edasi lükatud TU16-klassi EMV
116 L 22.01.2022 AVIS UTILITAS RAPLA VEF RIGA *postponed Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 L 22.01.2022 Tallinna Ülikool Vilnius Kibirkštis - MRU #edasi lükatud Naiste Balti Liiga
102 L 22.01.2022 10:30 SK Nord/Cramo 1 Tartu Ülikool/PK Oliver Tallinna Pääsküla Kool PU13-klassi EMV
032 L 22.01.2022 11:00 BK Narva/Narva PSK TSA Kalev II Narva Spordikeskus TMakro-klassi EMV
100 L 22.01.2022 12:00 KK ASKUS Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Hiiumaa Spordikeskus PU13-klassi EMV
024 L 22.01.2022 12:00 Keila Korvpallikool Paide/Türi KK7 Narva Spordikeskus TMakro-klassi EMV
026 L 22.01.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK Gepardid Audentese SK *postponed TMakro-klassi EMV
019 L 22.01.2022 12:30 Sillamäe SK Jõhvi Kossutiim Sillamäe spordihoone Ida regiooni rahvaliiga
027 L 22.01.2022 13:00 Audentese SK Audentese Spordiklubi/Siili PK *postponed TMakro-klassi EMV
033 L 22.01.2022 13:00 TSA Kalev II Keila Korvpallikool Narva Spordikeskus TMakro-klassi EMV
066 L 22.01.2022 13:15 SK Nord Aid/Cramo Audentese Spordiklubi/Siili PK Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
046 L 22.01.2022 14:00 KK Viimsi U16 Must Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
028 L 22.01.2022 14:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK Tartu Ülikooli KK Gepardid *postponed TMakro-klassi EMV
034 L 22.01.2022 14:00 Paide/Türi KK7 TSA Kalev II Narva Spordikeskus TMakro-klassi EMV
023 L 22.01.2022 15:00 BK Narva/Narva PSK Paide/Türi KK7 Narva Spordikeskus TMakro-klassi EMV
063 L 22.01.2022 15:30 SK Nord Aid/Cramo 2 KK Pärnu Nord Cramo Spordihoone PMakro-klassi EMV
025 L 22.01.2022 16:00 Keila Korvpallikool BK Narva/Narva PSK Narva Spordikeskus TMakro-klassi EMV
064 L 22.01.2022 16:30 KK Pärnu Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 Nord Cramo Spordihoone PMakro-klassi EMV
065 L 22.01.2022 17:30 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 SK Nord Aid/Cramo 2 Nord Cramo Spordihoone PMakro-klassi EMV
108 P 23.01.2022 Reinar Halliku Korvpallikool TalTech BS/RIM #edasi lükatud PU18-klassi EMV
109 P 23.01.2022 KK HITO/BC Karjamaa Rakvere Tarvas II #edasi lükatud PU18-klassi EMV
110 P 23.01.2022 TalTech BS/RIM KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU18-klassi EMV
111 P 23.01.2022 Rakvere Tarvas II Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU18-klassi EMV
044 P 23.01.2022 Rapla Korvpallikool Audentese SK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
045 P 23.01.2022 Kadrina Karud SK Haapsalu #edasi lükatud PU14-klassi EMV
046 P 23.01.2022 Audentese SK Kadrina Karud #edasi lükatud PU14-klassi EMV
047 P 23.01.2022 SK Haapsalu Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PU14-klassi EMV
052 P 23.01.2022 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi #edasi lükatud TU19-klassi EMV
053 P 23.01.2022 TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool #edasi lükatud TU19-klassi EMV
401 P 23.01.2022 TalTech BS/Altius BC STAR/Westholm #edasi lükatud TU14-klassi EMV
408 P 23.01.2022 TSA Kalev Tartu Kalev #edasi lükatud TU14-klassi EMV
036 P 23.01.2022 TalTech/NORDAID Vilnius Kibirkštis - MRU #edasi lükatud Naiste Balti Liiga
037 P 23.01.2022 A4 Haldus BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
039 P 23.01.2022 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK TalTech BS/TSK/FENSTER Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
040 P 23.01.2022 IBIS Tallinn/Hausers Alexela/Mediq Eesti Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
086 P 23.01.2022 Play Arena/Altius Genius Sports Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
090 P 23.01.2022 Kose Morsad Estonian Business School Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
046 P 23.01.2022 10:00 Rapla Korvpallikool KK Viimsi U11 Rapla Kesklinna Kool PMakro-klassi EMV
047 P 23.01.2022 11:00 KK Viimsi U11 SK Nord Aid/Cramo I Rapla Kesklinna Kool PMakro-klassi EMV
055 P 23.01.2022 11:00 Keila Korvpallikool Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Keila Kooli Pargimaja PMakro-klassi EMV
060 P 23.01.2022 11:00 Kohila SK Paide/Türi KK7 Kohila Spordihoone PMakro-klassi EMV
125 P 23.01.2022 11:30 KK Pärnu Tartu Kalevi Palliklubi Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
108 P 23.01.2022 12:00 Paide KK7 TalTech BS/Altius Paide Hillar Hanssoo põhikool PU14-klassi EMV
113 P 23.01.2022 12:00 Rae Spordikool/Kiili SK Tartu Ülikool/KVL Ehitus Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
405 P 23.01.2022 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
048 P 23.01.2022 12:00 SK Nord Aid/Cramo I Rapla Korvpallikool Rapla Kesklinna Kool PMakro-klassi EMV
053 P 23.01.2022 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL Tartu Ülikooli KK Pantrid Tartu, TÜ sph (roheline saal) PMakro-klassi EMV
056 P 23.01.2022 12:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II Tartu Kalevi Palliklubi Keila Kooli Pargimaja PMakro-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Homme, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine