ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
020 P 28.02.2021 TalTech BS/Fenster/TSK SK Nord Aid/Cramo #edasi lükatud PU18-klassi EMV
034 P 28.02.2021 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/EVIKO #edasi lükatud PU18-klassi EMV
048 P 28.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK Viimsi/TSK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
063 P 28.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas Audentese SK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
024 P 28.02.2021 Keila Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 #edasi lükatud PU14-klassi EMV
040 P 28.02.2021 Delta SK/Nõo KK Viimsi U14 Must #edasi lükatud PU14-klassi EMV
086 P 28.02.2021 KK Pärnu Tartu Ülikooli KK/Draakonid #edasi lükatud PU14-klassi EMV
016 E 01.03.2021 15:30 Astana BC Kalev/Cramo Nur-Sultan VTB Ühisliiga
126 T 02.03.2021 18:00 BK Liepaja BK Ventspils Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
081 T 02.03.2021 18:30 G4S Noorteliiga Tartu Ülikool II Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
096 K 03.03.2021 KK Viimsi Terminal Oil Saku II liiga
097 K 03.03.2021 Rapla Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Saku II liiga
022 K 03.03.2021 BC STAR Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
024 K 03.03.2021 18:45 Audentese Spordiklubi Korvpallinaiskond OSK Tallinn, Audentes (väike saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
020 K 03.03.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Tarvas Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
021 K 03.03.2021 19:00 Luunja vald BC Elva/CHK Luunja Keskkool
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
102 K 03.03.2021 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ TALTECH Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
098 N 04.03.2021 Keila Korvpallikool II/Balteco Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Saku II liiga
103 N 04.03.2021 18:00 Kadrina Karud Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
027 N 04.03.2021 18:30 BC STAR Pärnu Spordikool
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
104 N 04.03.2021 19:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Kalev/Estiko Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
108 N 04.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
111 N 04.03.2021 19:00 BC Kalev/Cramo Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
099 R 05.03.2021 Võrumaa Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
100 R 05.03.2021 Alutaguse BC Viljandi vald/Eesti Maavara Saku II liiga
106 R 05.03.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tamsalu Los Toros/TALTECH Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
007 R 05.03.2021 19:00 Rakvere Tarvas TALTECH Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
105 R 05.03.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus G4S Noorteliiga Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
107 R 05.03.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Ülikool II Karulaugu Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
147 R 05.03.2021 19:00 BK Ventspils VEF Riga Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
036 R 05.03.2021 19:30 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
119 L 06.03.2021 11:00 Kesklinna KK/GAG KK U16 Paide KK7 Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
123 L 06.03.2021 11:00 Kuldre Kool Rapla Korvpallikool II Kuldre kool PU16-klassi EMV
038 L 06.03.2021 11:30 SK Nord/Cramo 1 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone PU13-klassi EMV
014 L 06.03.2021 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas SK Nord/Cramo 2006 Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
146 L 06.03.2021 12:00 TalTech BS/Haabersti SK Delta SK/Nõo Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
031 L 06.03.2021 12:00 Saku KK Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
131 L 06.03.2021 12:00 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
124 L 06.03.2021 12:40 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Saku KK Kuldre kool PU16-klassi EMV
120 L 06.03.2021 12:45 KK Viimsi U15 Must Viljandi SK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
027 L 06.03.2021 13:15 SK Nord/Cramo 2005/TSK Reinar Halliku Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
147 L 06.03.2021 13:30 TalTech BS/NEWOX Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
070 L 06.03.2021 14:00 Audentese SK Rae Spordikool/Kose Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
125 L 06.03.2021 14:40 Rapla Korvpallikool II Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kuldre kool PU16-klassi EMV
121 L 06.03.2021 15:45 Paide KK7 KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
037 L 06.03.2021 16:00 BC Elva/CHK Narva PSK Elva Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
148 L 06.03.2021 16:00 Delta SK/Nõo TalTech BS/NEWOX Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
126 L 06.03.2021 16:15 Saku KK Kuldre Kool Kuldre kool PU16-klassi EMV
008 L 06.03.2021 17:00 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
 
1  2  3  4  5  6
 
Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (49)
Henri Kroosmann (35)
Gert Lagus (24)
Ergo Pikas (34)
Arina Tšernikova (17)
Homme, 1. märts
Kalev Korp (69)
Margus Tint (46)
Sulge

Ülekanded